Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. zajmuje się specjalistycznymi naprawami samochodów ciężarowych. Działa na rynku od wielu lat, zapewniając profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Prowadząc mobilny serwis TIR, naprawia ciężarówki, naczepy i oferuje kompleksową pomoc drogową. Świadczy usługi dla klientów z Europy Zachodniej.

Serwis TIR Francja

Nasza firma od lat współpracuje z firmami, które działają w branży związanej z transportem międzynarodowym. Wiemy, że każda awaria ciężarówki może wpłynąć negatywnie na sytuację finansową firmy naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że za usługi zagranicznego serwisu czasami trzeba dużo zapłacić.
Dlatego stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie, żeby zawsze być blisko klienta i móc szybko naprawić samochód ciężarowy. Nasz serwis TIR Francja pomoże Tobie w każdej sytuacji. Posiadamy flotę dobrze wyposażonych aut serwisowych, które rozmieszczone są w krajach całej Europy Zachodniej. Dzięki temu w ciągu krótkiego czasu jesteśmy w stanie wszędzie dotrzeć z pomocą.
W każdym aucie serwisowym znajduje się nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz doświadczeni mechanicy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i pomożemy w każdej sytuacji.
Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu do cen, które proponują zagraniczne serwisy. Przekonaj się o tym sam i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

Przyciemniane szyby dają o wiele większy komfort jazdy. Jeżeli chcecie, aby w Waszych autach znalazły się takie szyby, to koniecznie musicie skontaktować się z naszą firmą. AMS Car Design to specjalis...

Nagaz

Znajdująca się w Łodzi firma Nagaz Stefanowski kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych samochodowymi instalacjami LPG. Specjalizuje się w ich montażu, zapewniając jednocześnie obsługę serwis...

Durban

Potrzebujesz jednorazowej naprawy swojego sprzętu? A może interesuje Cię długoterminowa współpraca? W jednym i drugim przypadku oferta naszej firmy będzie najlepszym wyborem. Skorzystaj z usług firmy...