Katalog firm

Kategorie


Durban

Potrzebujesz jednorazowej naprawy swojego sprzętu? A może interesuje Cię długoterminowa współpraca? W jednym i drugim przypadku oferta naszej firmy będzie najlepszym wyborem. Skorzystaj z usług firmy Durban już teraz, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji i jeszcze do nas wrócisz - zapraszamy!

Części Case

Posiadasz maszyny budowlane marki Case i szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się ich serwisem oraz naprawą? W takim razie znajdujesz się w bardzo dobrym miejscu! Właśnie znalazłeś firmę, która jest w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!
W branży związanej z maszynami budowlanymi działamy od 2007 roku. Zajmujemy się ich serwisem oraz profesjonalną naprawą z dojazdem do klienta. W naszej ofercie posiadamy oryginalne części Case, a także części do maszyn budowlanych innych firm.
Oferujemy wysoką jakość usług za konkurencyjną cenę. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów, a nasi doświadczeni mechanicy poradzą sobie z naprawą każdej maszyny budowlanej.
Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje maszyny nie przestaną działać w najmniej oczekiwanym momencie, to skorzystaj z naszej oferty. Przyjedziemy i dokładnie sprawdzimy Twoje maszyny. Jeśli będzie coś do naprawy, to naprawimy wszystko na miejscu i o nic nie będziesz musiał się martwić. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową.

Kontakt

Ulica: Wierzchy 5

Kod: 99-232

Miejscowość: Zadzim

https://durban.pl/

E-mail: biuro@durban.pl

Tel.: 722399292


Podobne firmy

AMS Car Design

Przyciemniane szyby dają o wiele większy komfort jazdy. Jeżeli chcecie, aby w Waszych autach znalazły się takie szyby, to koniecznie musicie skontaktować się z naszą firmą. AMS Car Design to specjalis...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. zajmuje się specjalistycznymi naprawami samochodów ciężarowych. Działa na rynku od wielu lat, zapewniając profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Prowadząc mobiln...

Nagaz

Znajdująca się w Łodzi firma Nagaz Stefanowski kieruje swoją ofertę do klientów zainteresowanych samochodowymi instalacjami LPG. Specjalizuje się w ich montażu, zapewniając jednocześnie obsługę serwis...