Katalog firm

Kategorie


AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

AOK to jeden z ośrodków, który oferuje kursy maturalne roczne oraz kursy dla ośmioklasistów - również trwające przez cały rok. Nauka w naszym ośrodku kształcenia to wspaniała sprawa, ponieważ wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych pedagogów. Z nimi nauka przebiegnie gładko, w sposób bezproblemowy.

Egzamin po ósmej klasie

Ósma klasa to ważny etap w życiu każdej młodej osoby, która żyje w Polsce. Właśnie wtedy odbywa się egzamin po ósmej klasie Łódź, którego wynik decyduje o tym, do jakiej szkoły ktoś będzie uczęszczał później.
Pomocne przed takim egzaminem są kursy dla ośmioklasistów, jakie oferuje AOK. AOK to Akademicki Ośrodek Kształcenia. Jego obszarem działania jest przede wszystkim miasto Łódź. Ośrodek ten istnieje już od 2000 roku i podczas swojej działalności pomógł setkom uczniów zdobyć wymarzone wyniki na wielu ważnych egzaminach.
W ofercie AOK jest zarówno kurs przed egzaminem po ósmej klasie, jak i wiele ciekawych kursów maturalnych. Wszystkie prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, którzy z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą. Kursy w AOK są wycenione w sposób bardzo korzystny dla samych kursantów. Dlatego też nawet jeżeli ktoś nie ma wysokiego budżetu na to, aby korzystać z dodatkowych narzędzi edukacyjnych, kurs w AOK będzie dla niego dostępny. To świetny wybór dla każdego ośmioklasisty.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: +48791991109