Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Cięcie CNC

Cięcie CNC to usługa, która wymaga dostępu do specjalistycznego sprzętu, a także obsługi przez doświadczonych pracowników. Wszystko to posiada firma Jakubowski-Mechanika, czyli lider w zakresie mechaniki precyzyjnej na polskim rynku.
Ta łódzka firma została założona w 1978 roku, zatem posiada długie doświadczenie w swojej branży. W ciągu wielu lat pracy, Jakubowski-Mechanika zdobyła silną pozycję na rynku, oferując swoim klientom szeroki zakres usług w bardzo rozsądnych cenach. W ofercie firmy jest zarówno cięcie CNC, frezowanie CNC, toczenie, spawanie, a także szlifowanie. Wszystkie te usługi są realizowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje, że praca zostanie wykonana szybko i profesjonalnie.
Firma zatrudnia kadrę świetnie przeszkolonych pracowników, którzy zawsze starają się zapewnić, że dane zlecenie będzie zakończone w wyznaczonym terminie. To rzetelne podejście, rozsądne ceny oraz bogate doświadczenie sprawiają, że firma Jakubowski-Mechanika jest świetnym wyborem dla każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...