Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Warto nam zaufać, jeżeli zależy Wam na wyjątkowych zdjęciach.

Fotograf

FOTO24 to firma, która zajmuje się profesjonalną fotografią ślubną, jak również filmowaniem całej uroczystości. Oferuje w ten sposób kompleksową obsługę w zakresie dokumentowania ceremonii i zapisania jej w formie cyfrowej. Choć działania marki koncentrują się w Łodzi, fotograf Łódź może również dojechać w inne miejsce wskazane przez klienta, aby zapewnić mu unikalne zdjęcia pamiątkowe ze ślubu i wesela.
FOTO24 zapewnia wyjątkowe fotografie, serdeczną obsługę i pełen profesjonalizm podczas wykonywania zlecenia. Fotograf starannie dobiera ujęcia i z uwagą wykonuje każde zdjęcie. Jednocześnie stara się być niewidoczny, aby nie przeszkodzić młodej parze i gościom w zabawie. Powstała w ten sposób fotorelacja to pamiątka na długie lata, która ukazuje prawdziwe emocje obecnych na uroczystości.
FOTO24 umożliwia także wynajęcie fotobudki, która gwarantuje piękną pamiątkę z przyjęcia w postaci humorystycznych zdjęć drukowanych od razu po ich wykonaniu. Budka może doskonale sprawdzić się podczas niewielkich uroczystości.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również...