Katalog firm

Kategorie


Studio Firanowe

Mające swoją siedzibę w Olsztynie Studio Firanowe posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji okien. Świadczy usługi nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla przedsiębiorców. Oferuje profesjonalne doradztwo i szeroki wybór produktów takich jak firany, zasłony, rolety, żaluzje czy karnisze.

Firany

Modne i stylowe firany są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz, dlatego też warto jak najszybciej odwiedzić naszą stronę www i dokładnie zapoznać się z naszą ofertą. Eleganckie firany to doskonała propozycja przede wszystkim dla tych osób, które nie przepadają za markizami, żaluzjami i plisami.
W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo piękne firany, które doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wszystkie oferowane przez nas firany Olsztyn wykonane są z najlepszych jakościowo elementów w dbałości nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu będą Państwu sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Nawet po kilku praniach nasze firmany prezentować będą się jak nowe. Nasi klienci mogą liczyć na bogaty wybór tkanin, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Najbardziej wymagającym klientom polecamy nowoczesne firany z tafty, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993