Katalog firm

Kategorie


Jawo

Marka Jawo jest znanym oraz renomowanym producentem różnego rodzaju produktów mrożonych, wśród których największą popularnością cieszą się pierogi oraz dania gotowe. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Jawo spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz charakteryzują się wyśmienitym smakiem oraz aromatem.

Mrożonki

Dania gotowe lub innego rodzaju produkty z zamrażalki są powszechnie używanym sposobem na to, aby przechowywać żywność znacznie dłużej, niż byłoby to możliwe. Dla wielu osób https://jawo.pl/ mrożonki kojarzą się w pewien sposób z niską jakością, jednakże jest to skojarzenie bardzo błędne. Dotyczy to zwłaszcza produktów pochodzących od marek tak dobrze znanych i docenianych co Jawo.
Jawo działa na rynku polskim już od wielu lat. Jest to przede wszystkim producent pierogów, które podbiły serca Polaków. W obecnych czasach jednak oferta tej firmy znacząco się poszerzyła i zawiera znacznie więcej atrakcyjnych produktów niż tylko same pierogi. Mrożonki różnego rodzaju stanowią podstawę w produkcji Jawo i zapewniają znaczącą część zysków dla firmy. Ich wysoka jakość jest powszechnie rozpoznawana, co powoduje, że nigdy nie brakuje kolejnych osób, chętnych do tego aby wybrać mrożonki z tej firmy.
Dużą zaletą jest też ich cena, która jest ustalona na rozsądnym poziomie. Zatem mrożonki od Jawo zawsze są dobrym wyborem.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428