Katalog firm

A-AAron

Wśród usług świadczonych przez firmę AAron znajduje się przewóz zmarłych, przygotowanie ich do uroczystości pogrzebowej, oprawa muzyczna i kwiatowa ceremonii żałobnej. Organizujemy kremacje oraz transport żałobników. Załatwiamy sprawy urzędowe. Naszym atutem jest terminowość i najwyższy poziom świadczonych usług.

Organizacja pogrzebu

Aaron to firma, która zawsze wspiera swoich klientów. Jesteśmy profesjonalistami i pochówki organizujemy w najróżniejszych miejscach. Zakład pogrzebowy Katowice, na który możecie zawsze liczyć, to właśnie my. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli macie jakiekolwiek pytania oraz potrzebujecie fachowej pomocy.
Naszym klientom zapewniamy całodobowy transport. Zmarłych odbieramy z domu, ze szpitala, z domów pomocy społecznej, hospicjum naszymi nowoczesnymi samochodami typu Mercedes. Zadbamy o to, aby Wasz bliski jak najszybciej znalazł się w prosektorium i został tam odpowiednio przygotowany do ostatniej drogi. W ramach bezpłatnych usług zapewniamy Wam również: załatwienie wszystkich formalności urzędowych, wypłacenie zasiłków z ZUS, oprawę muzyczną, kolorowe klepsydry oraz podziękowania z modlitwą.
Wśród płatnych usług znajdziecie: trumny, tabliczki, urny, krzyże, kremacje zwłok, ekshumacje, przygotowanie zmarłego do pochówku, obsługa żałobników podczas ceremonii, oprawę fotograficzna oraz inne.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77