Katalog firm

ARM

Firma ARM z siedzibą w Elblągu istnieje na rynku prawie 10 lat. Dysponuje szeroką ofertą produktów z branży stolarki budowlanej. Składają się na nią okna: pcv, aluminiowe i drewniane, drzwi, a dodatkowo rolety, żaluzje i wiele innych. Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również montażem. Świadczy ponadto usługi serwisowe.

Montaż okien

Kupno elementów wchodzących w skład budynku mieszkalnego to poważna inwestycja. Więc przed jej realizacją powinno się znaleźć dobrego sprzedawcę takiego jak firma ARM. Firma ta prowadzi dystrybucję dużej ilości rzeczy, którymi potencjalny klient może się zainteresować. Chcesz więcej informacji i szczegółów? Proszę bardzo.
Jak wynika to z treści strony internetowej: http://armelblag.eu/okna/, klient ma do swojej dyspozycji kategorie takie jak, chociażby: drzwi zewnętrzne, okna Elbląg, drzwi wewnętrzne, parapety, moskitiery i inne. Nie jesteś pewien, co dokładnie powinieneś kupić? Skontaktuj się z tym przedsiębiorstwem, dzwoniąc pod numer telefonu: 13 135 283, pisząc na adres e-mail: arm007@wp.pl lub idąc pod adres:
P.H.U.A.R.M.s.c
ul. Malborska – róg Fabrycznej
82-300 Elbląg.
Otrzymasz wtedy poradę od fachowców, a także propozycję wykonania montażu, jeżeli sam nie czujesz się dostatecznie kompetentny, by tego dokonać. W razie usterek wystarcz, że zadzwonisz po serwis, który jest gotowy wykonać wymianę uszczelek i inne usługi.

Kontakt

Ulica: Malborska

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://armelblag.eu/

E-mail: arm007@wp.pl

Tel.: 513-135-283