Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Firma Ład z Konstantynowa Łódzkiego zaprasza do skorzystania z oferty. Nasze usługi ogrodnicze to propozycja dla klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych, którzy chcą zadbać o swoje zielone powierzchnie. Możecie być pewni, że Wasze trawniki, drzewa oraz pozostała roślinność znajdą się pod najlepszą opieką.

Usługi ogrodnicze

Marzy Ci się idealny ogród? Uporządkowany, zadbany i pełen uroku? Pomóc zrealizować to marzenie pomoże Ci skorzystanie z bogatej oferty firmy PPHU Ład!
Nie każdy ma siłę i możliwość, by zająć się swoim ogrodem. Ludzi pochłania praca, obowiązki. Wygospodarowanie czasu na prace w ogrodzie może być niemożliwe. Dodatkowo nie każdy ma odpowiedni sprzęt i umiejętności, by zrobić wszystko poprawnie. Niejednokrotnie duże przydomowe ogrody posiadają osoby starsze, które z powodów zdrowotnych nie są w stanie zaopiekować się wszystkim w należyty sposób. Warto wtedy skorzystać z naszych usług. Są one oferowane na terenie Łodzi i okolic. Koszenie trawnika czy wycinka drzew nie muszą już spędzać snu z powiek.
My zrobimy to za Ciebie! Usługi ogrodnicze Łódź są na najwyższym poziomie. Porządki, grabienie liści oraz wszelkie prace ogrodowe będą wykonane profesjonalnie i przestaną być problemem. Dzięki nam Twój ogród może stać się wymarzonym miejscem do odpoczynku. Spędzanie w nim czasu nie musi już kojarzyć się z ciężką pracą.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357