Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Restauracje Karczma Bida działają w Opolu, Bogucinie i Bolesławiu. Oferują szeroki wybór smacznych dań tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje aromatyczne potrawy mięsne, wegetariańskie, dietetyczne i dla dzieci, zawsze przygotowywane ze świeżych składników. Wnętrza restauracji wyróżniają się niepowtarzalnym wystrojem.

Restauracja w Opolu

Dobre, tradycyjne jedzenie, niepowtarzalna atmosfera polskich karczm sprzed lat, niebanalna aranżacja - Karczma Bida zaprasza. Restauracja otwiera swoje podwoje dla gości w trzech lokalizacjach - Bogucinie koło Lublina, Bolesławiu w okolicy Olkusza i Opolu.
Jeśli interesuje Cię dobra, polska restauracja Opole zaprasza do odwiedzenia Karczmy Bida. To naprawdę niezwykłe miejsce, w którym sielska, tradycyjna atmosfera miesza się z nowoczesną kuchnią. Możesz spróbować tutaj bardziej wykwintnych dań, które opierają się na tradycyjnym, polskim jedzeniu. Obok dań mięsnych, znajdziesz także propozycje wegetariańskie i przeznaczone dla miłośników jedzenia fit czy dla tych, którzy są na diecie, ale nie chcą rezygnować ze smacznego jedzenia.
W naszym menu coś dla siebie odkryją także najmłodsi i najwięksi miłośnicy słodkości - każdy z wielu naszych wyjątkowych deserów tylko uświetni ten wyjątkowy obiad. Odetchnij w niezwykłej restauracji i rozkoszuj się najlepszymi wariacjami na temat tradycyjnych dań.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048