Katalog firm

Kategorie


A-AAron

Wśród usług świadczonych przez firmę AAron znajduje się przewóz zmarłych, przygotowanie ich do uroczystości pogrzebowej, oprawa muzyczna i kwiatowa ceremonii żałobnej. Organizujemy kremacje oraz transport żałobników. Załatwiamy sprawy urzędowe. Naszym atutem jest terminowość i najwyższy poziom świadczonych usług.

Transport zmarłych

Jesteśmy firmą pogrzebową działającą od kilku lat, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie naszych usług. Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem uroczystości żałobnej. Działamy kompleksowo- w zakresie naszych usług znajduje się transport zwłok Katowice. Przewozimy ciała zmarłych z domu, szpitala, hospicjum, domu opieki społecznej lub innego miejsca zgonu wprost do prosektorium.
Dysponujemy nowoczesnymi, specjalnie przystosowanymi karawanami. Nasza firma zajmuje się również międzynarodowym transportem zwłok, co jest o wiele bardziej skomplikowaną procedurą. My jednak doskonale znamy tę procedurę i pomagamy rodzinie w załatwieniu wszelkich spraw formalnych i urzędowych. W zakresie naszej działalności znajduje się również godne przygotowanie osoby zmarłej do pochówku i transport żałobników.
Dbamy o oprawę muzyczną oraz kwiatową uroczystości pogrzebowej, w naszym katalogu znajduje się ponad 20 modeli trumien. Dysponujemy także tabliczkami, urnami, krzyżami, odzieżą żałobną, dodatkami.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77