Katalog firm

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również sesje ciążowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać, że każda kobieta w ciąży jest cudownym obiektem do fotografowania.

Sesja komunijna

Oczywiste jest, iż zdjęcia komunijne zawsze są zadaniem dla doświadczonego fotografa, jaki zadba iż taka sesja komunijna nie minie się z najważniejszym do tego założeniem. Oczywiście w tej sytuacji należy dodać, iż najlepsza sesja komunijna Łódź to taka która pozwala na uwzględnienie w pierwszej kolejności nie tylko samego wydarzenia, ale również osoby dla jakiej jest ono czymś ważnym.
Pewnie, że studio fotograficzne ATGórscy to nie tylko alternatywa w tego typu sytuacji, ale miejsce jakie zagwarantuje nam, iż sesja komunijna w Łodzi będzie wykonana zgodnie z założeniem, wcześniejszym planem działania czy wedle konkretnego przeznaczenia. Warto co zrozumiałe zgłosić się zatem do fotografa, dla którego tego typu zdjęcia będą nijako okazją do zaprezentowania nie tylko swoich umiejętności, ale uchwycenia w kontekście komunii najważniejszych chwil oraz odpowiednich do tego momentów.
Dodatkowo cała sesja może odbyć się w wielu interesujących miejscach, gdzie jeszcze bardziej uda się zadbać o to co prezentują same zdjęcia.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas...