Katalog firm

Kategorie


MS Meble

MS Meble zaprasza do współpracy. Jeżeli chcecie kupić dobrej jakości meble do swojego domu, to u nas je na pewno dostaniecie. Oferujemy Wam meble na indywidualne zamówienie, dzięki czemu macie pewność, że wszystko będzie odpowiednio dopasowane do Waszych potrzeb. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Szafy na zamówienie

Przedsiębiorstwo Meblems oferuje wytrzymałe meble na wymiar, które są idealnie dopasowywane do indywidualnych potrzeb. Nasze szafy firmy Meble MS z Olsztyna produkowane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu prezentują się one niezwykle estetycznie i ciekawie. Każdy, nawet najmniejszy detal jest perfekcyjnie wykończony. W ofercie znajdują się nie tylko szafy na wymiar, ale również meble kuchenne, stoliki, ławy, garderoby, a także wiele więcej. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Projekty powstają na podstawie życzeń i wymagań klienta. To on decyduje, jak finalnie będzie prezentować się dany mebel. Po wykonaniu projektu nanoszone są ewentualne poprawki - produkcja nie rozpocznie się, jeśli klient nie zaakceptuje projektu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że meble będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania.
Meble na wymiar tworzone są przez doświadczonych i wyspecjalizowanych fachowców. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę, ale również pasję do tego, co robią. Wielkim plusem oferty są również przystępne ceny.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910