Katalog firm

Kategorie


MS Meble

MS Meble zaprasza do współpracy. Jeżeli chcecie kupić dobrej jakości meble do swojego domu, to u nas je na pewno dostaniecie. Oferujemy Wam meble na indywidualne zamówienie, dzięki czemu macie pewność, że wszystko będzie odpowiednio dopasowane do Waszych potrzeb. Mamy nadzieje, że będziecie zadowoleni z naszych usług.

Szafy na zamówienie

Przedsiębiorstwo Meblems oferuje wytrzymałe meble na wymiar, które są idealnie dopasowywane do indywidualnych potrzeb. Nasze szafy na zamówienie Olsztyn produkowane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu prezentują się one niezwykle estetycznie i ciekawie. Każdy, nawet najmniejszy detal jest perfekcyjnie wykończony. W ofercie znajdują się nie tylko szafy na wymiar, ale również meble kuchenne, stoliki, ławy, garderoby, a także wiele więcej. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Projekty powstają na podstawie życzeń i wymagań klienta. To on decyduje, jak finalnie będzie prezentować się dany mebel. Po wykonaniu projektu nanoszone są ewentualne poprawki - produkcja nie rozpocznie się, jeśli klient nie zaakceptuje projektu. Dzięki temu możemy mieć pewność, że meble będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania.
Meble na wymiar tworzone są przez doświadczonych i wyspecjalizowanych fachowców. Posiadają oni nie tylko ogromną wiedzę, ale również pasję do tego, co robią. Wielkim plusem oferty są również przystępne ceny.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Tukan

Potrzebujesz jakiejkolwiek funkcjonalnej szafy? Mebli do kuchni lub łazienki? Niech ich wykonanie będzie zadaniem które powierzysz firmie Tukan, to pracownia stolarka jaka wykona dla nas meble idealne...