Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Sowa to najlepsza klimatyzacja zapewniająca Wam świeże powietrze w sezonie letnim. To również nowoczesne pompy ciepła, kolektory słoneczne, niezawodne wentylacje, odkurzacze centralne. Oferujemy Wam również instalacje wodno - kanalizacyjne. Zaufajcie naszym produktom oraz usługom. Zapraszamy!

Montaż klimatyzacji

Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy Państwo profesjonalne klimatyzacje i fachowy montaż na każdą kieszeń. Kompleksowy montaż klimatyzacji Łódź to nie tylko nasza żmudna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami. Montujemy klimatyzację w mieszkaniach prywatnych, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Korzystamy z najlepszego sprzętu i najlepszych materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Na wszystkie oferowane przez nas usługi udzielamy Państwu profesjonalnej gwarancji, która obok pozytywnych referencji naszych klientów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.
Jeżeli uważają Państwo, że profesjonalny montaż klimatyzacji Łódź musi dużo kosztować, to po skorzystaniu z naszych usług bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Postaw na spokój i komfort i jeszcze dziś zamów wydajne i niezawodne klimatyzacje.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233