Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami. Jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie pomóc - niezależnie od tego, jak skomplikowana by nie była ich sytuacja.

Terapia dla par

Od jakiegoś czasu nie potrafisz radzić sobie ze zwykłymi i teoretycznie codziennymi problemami? Wszystkim się stresujesz i obawiasz się, że możesz cierpieć na nerwicę? Nie zastanawiaj się nad tym dłużej, a odwiedź gabinet Ewy Czernik, która przeprowadza skuteczne terapie w Łodzi.
Udaj się najpierw na konsultację psychologiczną i odkryj przyczynę swoich kłopotów, jednocześnie zapoznając się dokładnie ze swoim zaburzeniem. Ewa Czernik umiejętnie wybierze dla Ciebie najlepszy rodzaj terapii - może to być np. terapia dla par, jeśli Twoje problemy związane są z małżeństwem, lub klasyczna terapia indywidualna. Ilość spotkań będzie uzależniona od Twojego problemu.
Czasem już godzinna rozmowa z psychologiem Ewą Czernik rozjaśnia umysł pacjenta i sprawia, że nagle odzyskuje on dawną siłę i chęć do życia. W gabinecie tego terapeuty na pewno poczujesz się na tyle bezpiecznie i spokojnie, by bez trudu opowiedzieć mu o swoich problemach. Terapia pomoże Ci je szybko pokonać i sprawi, że na nowo zaczniesz cieszyć się życiem. Jeśli chcesz pomóc swojemu małżeństwu, zapraszam Cię na moją stronę po więcej szczegółów http://ewaczernik.pl/psychoterapia/terapia-par/.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Przychodnia Szombierki

Wielu specjalistów w jednym miejscu to z pewnością ułatwienie dla niejednego pacjenta, zwłaszcza dla ludzi starszych. Funkcjonująca od 2009 r. w dwóch lokalizacjach Przychodnia Szombierki w Bytomiu ob...

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...