Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Obróbka skrawaniem CNC

Firma Jakubowski Mechanika z siedzibą w Łodzi działa w branży mechanicznej od wielu lat. Specjalizując się w mechanice precyzyjnej, projektuje i wykonuje zarówno trwałe produkty z metalu, jak i lekkie konstrukcje metalowe. Dysponując parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesne maszyny CNC, świadczy usługi dla różnych gałęzi przemysłu.
Realizuje nawet zaawansowane technicznie projekty na indywidualne zamówienie. W zakres usług wchodzi obróbka skrawaniem CNC polegająca na precyzyjnym kształtowaniu metali i tworzyw sztucznych. W tym zakresie firma Jakubowski Mechanika oferuje zarówno obróbkę wiórową, jak i ścierną.
Obrabiając metale w procesie obróbki CNC, poddaje je gwintowaniu, frezowaniu i toczeniu. Zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem CNC wykonuje dla branży zbrojeniowej, budowlanej, motoryzacyjnej i wielu innych. Technologia CNC pozwala obniżyć koszty produkcji detali, zautomatyzować cały proces i oszczędzić czas. Firma zajmuje się też spawaniem i obróbką plastyczną metali - cięciem, wykrawaniem i gięciem blach.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...