Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Toczenie frezowanie

Od momentu rozpoczęcia swojej działalności na rynku polskim firma Jakubowski Mechanika stawiała na wysoką jakość. Dlatego też obecnie jest znanym i często polecanym liderem w mechanice precyzyjnej. Branża ta jest bardzo wymagająca i działają w niej tylko firmy, które posiadają nowoczesny sprzęt, a także świetnie wykwalifikowanych pracowników.
Jakubowski Mechanika jest firmą, która stawia duży nacisk na rozwój, dlatego też nieustannie inwestuje w nowe wyposażenie i stara się podwyższać kwalifikacje swojej kadry pracowniczej. Dzięki temu oferuje usługi na najwyższym poziomie. W ofercie jest cięcie CNC, spawanie, a także toczenie i frezowanie.
Na potrzeby swoich klientów Jakubowski Mechanika stworzy projekt od podstaw, a następnie przygotuje elementy mechaniczne jak się potrzebne. To kompleksowe podejście jest powodem dla którego firma ta jest często polecana. Oprócz tego zachętą do współpracy na pewno są ceny, które pozostają na bardzo rozsądnym poziomie. Jakubowski Mechnika jest firmą, której działalność powinna zainteresować każdego.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...