Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida

Restauracje Karczma Bida działają w Opolu, Bogucinie i Bolesławiu. Oferują szeroki wybór smacznych dań tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje aromatyczne potrawy mięsne, wegetariańskie, dietetyczne i dla dzieci, zawsze przygotowywane ze świeżych składników. Wnętrza restauracji wyróżniają się niepowtarzalnym wystrojem.

Restauracja w Lublinie

Są tacy, którzy uważają, że najdoskonalszą ze sztuk jest muzyka. Z pewnością zapominają oni o niebiańskich rozkoszach jakie może dać nieziemska kuchnia, którą delektują się goście Karczmy Bida. Bogactwo smaków potęguje pięknie i oryginalnie urządzone wnętrze. Karczma położona jest w pobliżu dróg krajowych S17, S12 oraz 874, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Jastków, w miejscowości Bogucin.
Lokalizacja sprawia, że to ta karczma będzie wymarzonym przystankiem podczas wycieczki czy podróży, choć niekoniecznie. Dojazd z centrum stolicy Lubelszczyzny zajmuje tylko kilkanaście minut, dlatego jak restauracja w Lublinie to Karczma Bida jest zdecydowanie najlepszym wyborem o czym przekonasz się przeglądając nasze menu na stronie http://www.karczmabida.com/o-nas/bogucin/. Nie martw się, jeżeli uważasz, że Twoje wyrafinowane upodobania mogą mijać się z kulinarnymi dziełami sztuki przygotowanymi przez naszych kucharzy.
Dla lubiących solidne, pożywne posiłki serwujemy dania mięsne. Osobom oczekującym od szefów naszej kuchni rzadkiej zdolności połączenia wspaniałego smaku z dbałością o figurę proponujemy specjalne dania z Fit Menu. Niezdecydowani niech spróbują dań wegetariańskich. Jesteśmy pewni, że zawitają Państwo w naszych progach jeszcze nie raz.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600381048