Katalog firm

Kategorie


Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Warto nam zaufać, jeżeli zależy Wam na wyjątkowych zdjęciach.

Fotograf ślubny

Jeśli jesteście przyszłą Parą Młodą i właśnie szukacie najlepszego fotografa, to na mojej stronie https://www.foto24.com.pl/ znajdziecie zdjęcia, które mogą być zrobione także na Waszym weselu. Dokładam wszelkich starań, abyście poczuli się wyjątkowi w tym ważnym dla Was dniu i aby te wspomnienia w postaci naszych zdjęć, cieszyły Was nawet po kilkunastu latach. Dowiedz się więcej na temat fotografowania i filmowania na stronie https://www.foto24.com.pl/.
Jako fotograf ślubny zapewniam profesjonalne podejście do tego jakże ważnego wydarzenia oraz gwarantuję, że zdjęcia będą wykonywane przy użyciu najlepszego sprzętu. Dzięki mojemu doświadczeniu możecie czuć się komfortowo, gdyż zdjęcia będą wykonywane tak, aby wam nie przeszkadzać, ani nie rozpraszać w ważnych chwilach. Moim celem jest uchwycić Wasze szczere i naturalne momenty.
Jeśli zaś chodzi o sesję ślubną, to wykonuje je podczas Waszego wesela, tak by również w albumie znalazły się zdjęcia z Waszymi wyjątkowymi gośćmi. Jeśli zaś chodzi o cenę takich zdjęć, to wszystko zależy od zakresu usług, między innymi takich jak: godziny praca fotografa.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również...