Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Frezowanie metalu

Kolejną oferowaną przez firmę Jakubowski Mechanika usługą jest frezowanie metalu za pomocą obrabiarki CNC, czyli obrabiarki sterowanej numerycznie. Frezowanie jest rodzajem obróbki wiórowej, która pozwala na uzyskanie oczekiwanego kształtu przedmiotu, poprzez etapowe usuwanie kolejnych warstw materiału za pomocą narzędzia skrawającego, którym jest frez.
Na wytworzenie dużej ilości identycznych części i elementów pozwala właśnie obrabiarka sterowana numerycznie. Odpowiednio zaprogramowane obrabiarki CNC pozwalają na wykonywanie tej samej pracy w dłuższym okresie czasu w wysokiej precyzji i szybkim tempie. Pracę obrabiarek CNC koordynuje wysoko wykwalifikowany pracownik o dużym zasobie wiedzy oraz doświadczeniu zdobytym na przestrzeni lat pracy przy zaawansowanej maszynie.
Personel firmy Jakubowski Mechanika jest zespołem profesjonalistów, zdolnych do realizacji nawet najbardziej skomplikowanych technicznie projektów, jakie zostaną przedstawione przez klienta. Współpraca z firmą staje się obustronną przyjemnością.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...