Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Zlokalizowana w Łodzi firma StarkLAB realizuje profesjonalne wydruki etykiet termokurczliwych i nie tylko. Oferuje również etykiety samoprzylepne, wielowarstwowe i owijki dla branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej. W zakres usług wchodzi druk fleksograficzny i cyfrowy, obkurczanie etykiet i doradztwo projektowe.

Etykiety sleeve

Etykiety termokurczliwe zaczęły być produkowane w latach 60. XX wieku, a owa technologia na zawsze zmieniła rynek. Bowiem od tego czasu jest możliwe nadrukowanie takiej etykiety sleeve w bardzo precyzyjny sposób, nawet na najbardziej nieregularnym kształcie.
Dzięki temu producenci różnorodnych towarów nie muszą się ograniczać do prostych opakowań w kształcie kwadratu czy prostokąta. Mogą dać upust swojej kreatywności i stworzyć unikalne opakowanie, które będzie przyciągać uwagę niejednego klienta.
Firma StarkLAB zajmuje się wytwarzaniem tego typu naklejek. Etykiety sleeve, które widnieją w ich ofercie, to ​nie tylko wydruk, lecz także projektowanie grafiki, czy wymiarowanie opakowań. Dodatkowo można zamówić tak zwane mockupy, które często są wykorzystywane w reklamach, czy na targach.
Zatem klient, powierzając swój pomysł fachowcom ze StarkLAB, może być pewny, że otrzyma ciekawy projekt oraz pomoc w jego wdrożeniu. A to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu profesjonalistów, którzy znają technologię sleeve na wylot i nie omieszkają użyć swojej rozległej wiedzy.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799