Katalog firm

Kategorie


Mechanika Jakubowski

Firma Jakubowski Mechanika działa sprawnie i szybko. Realizacja zlecenia jest dopasowana do potrzeb każdego klienta. Firma oferuje m.in. cięcie i wykrawanie na wykrawarce typu punch czy też gięcie blachy. Wykorzystywane narzędzia są dopasowywane do potrzeb każdego klienta. Z nami będziesz zadowolony z wykonanej usługi!

Wyginanie blachy

Firma Jakubowski Mechanika działa w branży mechanicznej od 1978r. Główną działalnością firmy są usługi mechanicznej obsługi projektów elektronicznych i elektrycznych jak również wspomaganie procesu projektowania mechaniki. Firma zajmuje się konstruowaniem, wytwarzaniem oraz badaniem elementów mechanicznych z wysoką precyzją obróbki. Możesz dowiedzieć się więcej na stronie https://jakubowski-mechanika.pl/giecie-blachy/.
Dzięki dużemu doświadczeniu pracowników działu techniki, firma specjalizuje się w wytwarzaniu specjalistycznych urządzeń mechanicznych oraz wykonywanie indywidualnych projektów na zlecenie. W ofercie firmy znajduje się m.in. cięcie, gięcie, wykrawanie CNC, frezowanie CNC, wyginanie blachy, gwintowanie, CNC toczenie. Na szczególna uwagę zasługuje gięcie blach. Polega ono na nadawaniu nowej formy przy pomocy zgięć. Wyginanie blachy nie narusza właściwości fizycznych metalu.
Zaginanie blachy pozwala na tworzenie z materiału zarówno kątów prostych jak i okrągłego kształtu. W procesie gięcia można otrzymać kąty w zakresie od 0 do 360 stopni. Wyginanie blachy wykonuje się przy pomocy prasy krawędziowej lub walca.

Kontakt

Ulica: Szczecińska 27

Kod: 91-222

Miejscowość: Łódź

www: https://jakubowski-mechanika.pl/

E-mail: biuro@jakubowski-mechanika.pl

Tel.: 790817007


Podobne firmy

TFC Events

Czy można uprawiać hazard, który jest bezpieczny? Jak najbardziej! Wystarczy tylko, że zdecydujecie się na skorzystanie z naszej oferty. TFC oferuje wynajem kasyna. Przy okazji zaprezentujemy Wam, jak...