Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Dla osób poszukujących profesjonalnych oraz bezpiecznych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, salon depilacji Depilatorium będzie idealną propozycją. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza oferuje wysokiej jakości zabiegi depilacyjne najnowszym laserem diodowym, dzięki któremu na stałe zostaną usunięte włoski z dowolnego miejsca na ciele.

Depilacja laserem

Pozbycie się tzw. wąsika czy nadmiernego owłosienia innych części ciała jest kłopotliwym i często wstydliwym problemem. Na szczęście jest Depilatornia, czyli cenione salony kosmetyczne oferujące profesjonalne usuwanie zbędnego owłosienia przy wykorzystaniu nowoczesnych laserów diodowych. Zabiegi depilacji mogą być wykonywane na twarzy, okolicach bikini, pod pachami czy na obszarze całego ciała – wszędzie tam, skąd chcemy usunąć zbędne włoski.
Depilacja laserowa cennik Gdańsk to nasza oferta, z którą warto się zapoznać. Oferujemy państwu nowoczesne zabiegi depilacji odbywające się w komfortowych warunkach, do tego zawsze w korzystnych cenach. Dbamy o komfort naszych klientów, wykonując depilację laserową za pomocą sterylnego, w pełni bezpiecznego sprzętu, w miłej i bezstresowej atmosferze.
Niewątpliwą zaletą depilacji laserowej okazuje się nie tylko jej skuteczność sięgająca nawet do 90% przy trzeciej sesji, ale również całkowity brak podrażnień, powodowanych często odrastającymi włoskami.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221