Katalog firm

Kategorie


Abaco

Gąszcz polskich przepisów podatkowych sprawia, że warto współpracować z biurem rachunkowym, gdy prowadzi się firmę. Abaco Spółka Cywilna to biuro prowadzone przez profesjonalistów, którzy działają w branży już od 2009 roku. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi i obsługuje zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i duże firmy.

Rachunkowość

Biuro rachunkowe to działalność, z której korzysta wiele osób. Są to zarówno przedsiębiorcy, którzy pragną aby ktoś rozliczył księgi przychodów i rozchodów ich firm, ale także i osoby prywatne potrzebujące pomocy dobrego księgowego.
Aby zapewnić usługi księgowe o najwyższym z możliwych standardów, powstało biuro rachunkowe Łódź Abaco. Jest to łódzka firma, która od samego początku skupiała się na tym, aby każdy z klientów miał dostęp do kompleksowej obsługi. Oferta biura Abaco zapewnia wszystkie podstawowe usługi księgowe, ale pracownicy z chęcią podejmują się także bardziej wymagających zleceń indywidualnych jeżeli nadejdzie konieczność ich wykonania.
Celem jest bowiem to, aby klient uzyskał pomoc i wsparcie jakiego potrzebuje. Dużą zaletą jest także to, że usługi świadczone przez biuro rachunkowe Abaco nie są wysoko wyceniane, zatem jest to biuro z którego może skorzystać tak naprawdę każdy, bez względu na swoje możliwości finansowej. Dlatego też gdy ktoś mieszka w Łodzi i szuka dobrego księgowego, to na pewno powinien trafić do biura Abaco.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: +48607128538