Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Zlokalizowana w Łodzi firma StarkLAB realizuje profesjonalne wydruki etykiet termokurczliwych i nie tylko. Oferuje również etykiety samoprzylepne, wielowarstwowe i owijki dla branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej. W zakres usług wchodzi druk fleksograficzny i cyfrowy, obkurczanie etykiet i doradztwo projektowe.

Etykiety termokurczliwe

Jest wiele faktów, które warto wiedzieć o etykietach termokurczliwych. Jednym z nich jest sam nadruk, bo powinien on być ściśle stosowany w etykietach termokurczliwych i tylko w takim rodzaju etykiet. Jakie są jego cechy? A choćby fakt, że jest bardzo trwały i - co więcej - odporny na ścieranie. Z czego to wynika? Jest nanoszony rewersem. Rewers w praktyce oznacza, że nanoszenie następuje od wewnętrznej strony.
Co jeszcze jest ważne? Chociażby folie. Nie są zwyczajne, gdyż można zadrukować je farbami zawierającymi filtry UV. To może być doskonały chwyt marketingowy! UV kochają dzieci. Lubią, gdy coś świeci w ciemności. Jednak odbiegając trochę od tematu, może powiedzieć, że niesie to więcej korzyści - takich chociażby jak fakt, że nadruk nie blaknie i przez wydłużony czas zachowuje dostateczny wygląd oraz formę.
Jeżeli patrzymy na więcej pozytywnych aspektów, jakie niosą za sobą etykiety termokurczliwe to cechą takich etykiet może być optymalnie duża powierzchnia. Co nam to daje? A chociażby przewagę reklamową!

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799