Katalog firm

Kategorie


Jawo

Marka Jawo jest znanym oraz renomowanym producentem różnego rodzaju produktów mrożonych, wśród których największą popularnością cieszą się pierogi oraz dania gotowe. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Jawo spełniają najwyższe wymagania jakościowe oraz charakteryzują się wyśmienitym smakiem oraz aromatem.

Producent pierogów

Spotykając się z kimś zza granicy pytani o tradycyjną polską potrawę często wspominamy o pierogach aby jednak je przygotować trzeba się trochę namęczyć. Sam przepis na pierogi nie jest skomplikowany tak jak samo przygotowywanie lepienie, nakładanie farszu. Czy można zaznać niesamowitego smaku tej potrawy bez brudzenia całej kuchni mąką?
JAWO - producent pierogów znalazł na to sposób. Firma zajmuje się produkcją pierogów między innymi ruskich, z truskawkami czy twarogiem. Takie gotowe produkty możemy znaleźć w sklepach stacjonarnych. Jeżeli szukasz dań wegetariańskich, uszek do barszczu, knedli to znajdziesz to właśnie w ofercie tej firmy produkującej mrożonki i pierogi. Na stronie jak i na opakowaniach produktów znajdziesz instrukcje podania dań jak i ich skład oraz wyszczególnione nazwy wartości odżywczych.
Niemalże pod każdym produktem na stronie internetowej znajdziesz opinie wielu zadowolonych klientów, którzy zaufali wyrobom wykonywanym przez tę firmę. Zaufaj i Ty i spraw, że przygotowywanie dań stanie się o wiele szybsze i prostsze.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 343631428