Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami. Jej bogate doświadczenie sprawia, że jest w stanie pomóc - niezależnie od tego, jak skomplikowana by nie była ich sytuacja.

Sesje indywidualne

Chcesz nauczyć się radzić sobie z codziennymi problemami, przez które nie jesteś w stanie odczuwać naturalnego szczęścia? Zauważyłeś, że ostatnio coraz częściej się denerwujesz, a nie chcesz, by Twoje dzieci wychowywały się w takich warunkach? Psycholog Ewa Czernik znajdzie rozwiązanie na każdy z Twoich problemów.
Umów się do niej na pierwszą konsultację psychologiczną i przekonaj się, dlaczego Twoje życie wciąż nie jest udane. Zapoznaj się dokładnie z własnymi problemami psychicznymi, by następnie zdecydować się na odpowiednią formę terapii. Oferowana przeze mnie psychoterapia indywidualna Łódź skupi się wyłącznie na Tobie, podczas gdy terapia dla par pozwoli Ci zadbać o Twoje małżeństwo czy związek.
Nawet jeśli myślisz, że nie jesteś w stanie rozwiązać swoich problemów w żaden sposób, psycholog Ewa Czernik przywróci Ci wiarę w siebie i zapewni Ci sporą dawkę motywacji do działania. Zapoznasz się dokładnie z samym sobą, odkryjesz swoje ukrywane potrzeby i zaczniesz je spełniać, na każdym kroku odczuwają sporą radość.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...