Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Dla osób poszukujących profesjonalnych oraz bezpiecznych zabiegów usuwania zbędnego owłosienia, salon depilacji Depilatorium będzie idealną propozycją. Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza oferuje wysokiej jakości zabiegi depilacyjne najnowszym laserem diodowym, dzięki któremu na stałe zostaną usunięte włoski z dowolnego miejsca na ciele.

Depilacja wąsika

W gabinecie depilacji Depilatorium na pewno bardzo miło i produktywnie spędzisz swój wolny czas. Pozwolisz, by to najlepiej wykwalifikowana i doświadczona ekipa zajęła się Twoim ciałem, podczas gdy sam będziesz mógł odpocząć i się zrelaksować. Bogata i różnorodna oferta usług tego salonu sprawiła, że stał się on popularnym miejscem wśród osób dbających o swoją ogólną prezencję.
W placówce Depilatorium możliwe są bowiem: depilacja laserowa wąsika Gdańsk, depilacja bikini, depilacja twarzy, depilacja nóg czy nawet depilacja kierowana tylko i wyłącznie do mężczyzn. Dzięki Depilatorium nawet przedstawiciele płci męskiej zaczynają lepiej wyglądać i doskonale czuć się w swoim ciele!
Jeżeli zainteresowała Cię oferta gabinetu Depilatorium i sam chciałbyś wypróbować jedną z jej usług, możesz od razu umówić się na swoją pierwszą wizytę. Zarezerwuj dla siebie wolny termin przez Internet, decydując się na spotkanie w jednej z dwóch placówek firmy. Odwiedź salon Depilatorium i poczuj się fantastycznie we własnym ciele.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221