Katalog firm

Kategorie


Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu, to nie tylko wsparcie psychoterapeuty ale także ustalenie planu działania jaki niesie za sobą pomoc wszystkim pacjentom.

Psychoterapia młodzieży

Nałóg dotyka nie tylko dorosłych ale również a może zwłaszcza dzieci, z tego też powodu zwalczanie alkoholizmu czy uzależnienia od narkotyków, to coś gdzie psychoterapia młodzieży we Wrocławiu przynosi jasno określony sens. Oczywiście nie tylko w takich przypadkach oraz sytuacjach wspomniana psychoterapia młodzieży we Wrocławiu jest czymś wskazanym lecz jak najbardziej również w wielu innych jej uwzględnienie jest czymś o czym warto pamiętać.
Pewnie, że Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce w którym spotkamy osoby dla jakich psychoterapia młodzieży Wrocław jest czymś co nie tylko znają lecz potrafią w odpowiedni sposób wykorzystać. Niech więc będzie to dla nas szansa i swoista okazja by pomóc naszemu dziecku, a tym samym zareagować w odpowiedni sposób gdy zajdzie taka konieczność.
Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, iż pomoc psychoterapeuty a niekiedy wręcz zrozumienie danego problemu z jakim zmaga się nasze dziecko to coś co warto najzwyczajniej w świecie należy wykorzystać oraz docenić.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Przychodnia Szombierki

Wielu specjalistów w jednym miejscu to z pewnością ułatwienie dla niejednego pacjenta, zwłaszcza dla ludzi starszych. Funkcjonująca od 2009 r. w dwóch lokalizacjach Przychodnia Szombierki w Bytomiu ob...

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami...