Katalog firm

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również sesje ciążowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać, że każda kobieta w ciąży jest cudownym obiektem do fotografowania.

Sesja ciążowa

Wielu rodziców zastanawia się nad możliwością skorzystania z usług doświadczonego fotografa, jaki zadba o to aby sesja ciążowa była czymś rzeczywiście nader atrakcyjnym oraz cennym. Oczywiście nasze studio fotograficzne AT GÓRSCY doskonale zdaje sobie sprawę, iż wykonanie takich zdjęć nigdy nie jest zadaniem prostym ani łatwym, zawsze sesja ciążowa Łódź powinna być indywidualnie zrealizowana.
Pewnie, że chodzi tutaj o to aby rodzice mieli możliwość posiadania wpływu na jej przebieg, niekiedy sesja ciążowa może być cyklem zdjęć wykonanym w różnym co do tego odstępie czasu, w wielu adekwatnych do tego i odpowiednich miejscach. Zatem jak widać, same zdjęcia rodzinne to coś więcej niż fotografia wykonana w trakcie ciąży, to konieczność spojrzenia na wszystkie ujęcia z odpowiedniej do tego perspektywy, tak by wyszły nie tylko jak najlepiej lecz umożliwiły nam uchwycenia nader ważnej chwili.
Niech więc fotografia ciążowa będzie czymś, co powierzymy profesjonalistom, a więc skorzystanie państwo z naszych co za tym idzie usług.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Zapraszamy na Foto24.com.pl, gdzie znaleźć możecie naszą wyjątkową ofertę. Jeżeli szukacie fotografa, który wykona Wam jedyne zdjęcia ślubne, będące pamiątką na całe życie, to śmiało zapraszamy do nas...