Katalog firm

Kategorie


WF Adwokaci

Zapraszamy do skorzystania z obsługi naszej kancelarii prawniczej, jeżeli macie problemy z prawem. WF Adwokaci to miejsce, gdzie każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Udzielamy jednorazowych porad, jak również nawiązujemy dłuższą współpracę, dzięki czemu możemy być pewni, że otrzymacie najlepszą pomoc.

Sprawy rozwodowe

Kiedy niespodziewanie zapada decyzja o rozwodzie, zazwyczaj małżonkom towarzyszą liczne, sprzeczne i mieszane uczucia. Inaczej sprawa wygląda, kiedy oboje jednogłośnie stwierdzają, że nic ich nie łączy i pora zakończyć związek. Jeśli natomiast decyzję podejmuje tylko jedna ze stron, sprawa zazwyczaj się zaczyna komplikować. Szczególnie trudne są rozwody, gdzie należy rozpatrzeć kwestię dobra dzieci, szczególnie nieletnich z rozpadającego się związku.
Aby uniknąć ewentualnych pomyłek i niedomówień, warto skorzystać z usług adwokata specjalisty, dla którego adwokat rozwód Łódź nie stanowi żadnego problemu i nie ma sprawy, której by nie potrafił rozwiązać. Adwokacka Spółka Partnerska Wróblewski i Figurski zajmuje się od wielu lat sprawami rozwodowymi. Do każdego klienta pracownicy podchodzą indywidualnie i z empatią.
Na początku dokładnie analizują sprawę, a następnie podejmują decyzję, jakie kroki należy podjąć, by sprawa zakończyła się pomyślnie dla klienta, i w miarę możliwości by wyrok był jak najbardziej przychylny.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610