Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Wielu specjalistów w jednym miejscu to z pewnością ułatwienie dla niejednego pacjenta, zwłaszcza dla ludzi starszych. Funkcjonująca od 2009 r. w dwóch lokalizacjach Przychodnia Szombierki w Bytomiu obsługuje również pacjentów objętych ubezpieczeniem Medicover. Przychodnia uczestniczy w 3 projektach unijnych.

Psychoterapia

Pomoc psychoterapeuty jest bardzo ważna, gdy wymagana jest opieka nad pacjentem z obciążoną psychiką. Dobry psychoterapeuta Bytom potrafi ukoić niepokój i wskazać terapie, które idealnie wpisują się w dolegliwości pacjentów. Przychodnia Szombierki gwarantuje dobrą opiekę psychoterapeutów, których doświadczenie i zaangażowanie przynosi oczekiwane rezultaty.
Terapie indywidualne oraz grupowe odbywają się w komfortowych warunkach. Psychoterapeuta ciągle czuwa nad prawidłowym przebiegiem terapii, jest z pacjentem zawsze wtedy, gdy wymagane jest wsparcie. Psychoterapeuta potrafi nakierować pacjenta na właściwą drogę, aby wzbudzić w nim potrzebę zmian na lepsze. To bardzo ważne, że psychoterapeuta ma podejście indywidualne do każdego uczestnika terapii i skupia się na prawdziwych problemach każdego z nich.
Dobry psychoterapeuta to doświadczony i profesjonalny człowiek, który zna sposoby, aby ulżyć pacjentowi w jego walce z chorobą. Warto przekonać się, że psychoterapeuta to ktoś, kto jest oddany swej pracy i stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Depresja, autyzm lub nerwica i wiele innych chorób jakie dotykają nie tylko osoby dorosłe ale również dzieci, zakłada potrzebę wykorzystania możliwości psychoterapii. Instytut Terapii Poznawczo-Behawi...

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest działającą w branży psychoterapii i psychologii kobietą, która swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i par, które zmagają się obecnie z jakimikolwiek problemami...