Katalog firm

Studio Top

Firma Foto Video Studio Top zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli chcecie zamówić profesjonalne zdjęcia oraz film. Bardzo chętnie zapewnimy Wam wspaniałą pamiątkę na wiele lat z Waszych ślubów, wesel oraz innych wspaniałych uroczystości. Wideofilmowanie sprawia nam niezwykłą radość. Zapraszamy!

Fotografowanie

Nasz doświadczony fotograf ślubny Zduńska Wola to kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja klienta, indywidualne podejście oraz troska o realizację wszystkich potrzeb zleceniodawcy. Wideofilmowanie i fotografia przez Video Top to gwarancja jakości, rzetelności, staranności oraz niebywale satysfakcjonującego efektu końcowego.
W ofercie znajdziecie Państwo filmy w jakości SD, HD, FULL HD i (4K w 50p, tj. 50 klatek na sekundę, film jest niebywale płynny). Nowością firmy jest filmowanie z drona. Usługi świadczone są w okolicach Łodzi, Zduńskiej Woli, Sieradza, Widawy, Pabianic, Wielunia czy Złoczewa, jak i na terenie całego kraju.
Firma jest w stanie zapewnić dokładnie takie wideofilmowanie, na jakie dana uroczystość zasługuje poprzez duże doświadczenie, wykonywanie swojej pracy jako pasji, działania oparte na wzajemnej współpracy ze zleceniodawcą, troskę o najdrobniejsze detale oraz dążenie do wykonania optymalnych rozwiązań. Filmy i zdjęcia wyróżnia wysoka jakość obrazu i dźwięku.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 1

Kod: 98-220

Miejscowość: Zduńska Wola

http://videotop.eu/

E-mail: top@videotop.eu

Tel.: 600-018-236


Podobne firmy

AT Górscy

Zapraszamy Was do udziału w rodzinnych sesjach fotograficznych. Zachęcamy wszystkich Rodziców do wzięcia udziału w sesji noworodkowej, urodzinowej, komunijnej, z chrztu świętego. Organizujemy również...