Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Sowa to najlepsza klimatyzacja zapewniająca Wam świeże powietrze w sezonie letnim. To również nowoczesne pompy ciepła, kolektory słoneczne, niezawodne wentylacje, odkurzacze centralne. Oferujemy Wam również instalacje wodno - kanalizacyjne. Zaufajcie naszym produktom oraz usługom. Zapraszamy!

Ocieplanie poddasza

Nasze przedsiębiorstwo od ponad 11 lat zajmuje się kompleksową realizacją instalacji. Projektujemy i wykonujemy instalacje wentylacyjne, klimatyzacje, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne. W zakresie naszej działalności znajduje się również docieplanie poddasza, ścian i podłóg metodą wdmuchiwania wełny celulozowej. Nasze ocieplanie poddasza Łódź odbywa się przy użyciu specjalnego agregatu.
Za pomocą rury wdmuchuje się mieszankę, składającą się ze zgranulowanej celulozy i wełny szklanej. Powstała w ten sposób wełna celulozowa przepuszcza na zewnątrz parę wodną, nie wymaga również uzupełniania izolacji o folię paroizolacyjną. Izolacja nie wpływa negatywnie na stan zdrowia i samopoczucie domowników.
Dodatkową zaletą wełny celulozowej są jej właściwości izolacji akustycznej. Oferowana przez nasze przedsiębiorstwo metoda ocieplania metodą wdmuchiwania jest również polecana w przypadku miejsc trudno dostępnych, takich jak przestrzenie pomiędzy ścianami warstwowymi, stropy, poszycia dachów.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233