Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Masz na tyle poważny problem, że interesuje Cię pomoc drogowa w Zgierzu? W takiej sytuacji jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na naprawdę różne okoliczności. Należy w ten sposób rozumieć ratownictwo, usługi na drodze oraz warsztaty i naprawy. Nasze pojawienie się na rynku miało miejsce w 2005 roku także nie brakuje nam doświadczenia. Siedziba działalności znajduje się w Strykowie, ale to nie oznacza działalności wyłącznie tam. Teren działania to całe województwo łódzkie w tym również łódzki odcinek autostrady A1 i A2.
Jeżeli chodzi o opinie klientów, najlepszym dowodem na pozytywne zdanie o świadczonej pomocy jest okres działalności. Warto jednak podkreślić, że popularność firmy nieustannie rośnie i chcemy to wykorzystywać. Dokładniej, popularność sprawia, że mamy możliwość stałego inwestowania w najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt.
Szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności udostępniliśmy na swojej stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-zgierz/, zapoznajcie się z nimi.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673