Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa we Włocławku

Obszarem naszej działalności jest województwo łódzkie, z łódzkimi odcinkami autostrad A1 i A2 włącznie. Do wykonywania naszych zadań mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt, dzięki czemu pomagamy nie tylko właścicielom samochodów osobowych, ale również ciężarówek oraz ciężarówek, które odholujemy na parking lub do warsztatu.
W czasie wykonywania naszych obowiązków zawodowych stawiamy przede wszystkim na zapewnienie klientom bezpieczeństwa oraz świadczenie profesjonalnego serwisu. Pomoc świadczona jest przez doświadczonych fachowców, dlatego mniejsze naprawy realizujemy na miejscu. Pomoc drogowa we Włocławku oferowana jest Państwu przez siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Nie muszą się więc Państwo teraz obawiać awarii lub kolizji późną porą.
Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami i zamówić naszą usługę. Pojawimy się na miejscu w kilka chwil po wezwaniu ze sprzętem gwarantującym pomoc. W branży pomocy drogowej działamy od ponad 13 lat. Warto skorzystać z naszej pomocy w razie awarii, kolizji czy też innych zdarzeń losowych. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-wloclawek/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673