Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Korzystanie z pomocy drogowej często wiąże się z dużymi kosztami. Tak jest w przypadku, gdy decydujemy się na przypadkowe firmy. Jeśli nie chcecie Państwo przepłacać, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Naszą pomoc drogową założyliśmy wiele lat temu.
Od pierwszego dnia naszego działania stawiamy na rozwój, dlatego obecnie możemy działać bez względu na rodzaj zlecenia, czy wielkość uszkodzonego pojazdu. Jeśli jest taka konieczność, możemy podjąć się nawet holowania ciężarówek. Jesteśmy ze Strykowa, dlatego chętnie dotrzemy na łódzkie odcinki autostrad A1 i A2, jeśli jednak będzie potrzebna pomoc drogowa Rzgów, także dojedziemy.
Zawsze dojeżdżamy błyskawicznie a wyjeżdżamy z bazy zaraz po otrzymaniu zlecenia. Na nas nie musicie Państwo czekać godzinami. Często pomagamy na miejscu. Tak jest w przypadku niewielkich usterek, awarii ogumienia i podobnych sytuacji. Z nami zawsze jest tanio. Jesteśmy świadomi tego, że nikt nie korzysta z pomocy drogowej bo ma taką ochotę, dlatego pomagamy w możliwie najniższej cenie. Warto korzystać z naszych usług.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673