Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Łodzi

Kiedy powołaliśmy do życia nasza w firmę w 2005 roku, postawiliśmy sobie pewne cele, które realizujemy do dziś. Są to przede wszystkim niezawodność, szybkość działania i gwarancja pewności, że każda usługa zostanie zrealizowana na wysokim poziomie. Usługa jaką jest pomoc drogowa Łódź to często zespół wymagających zadań.
Dlatego zatrudniamy osoby doskonale sprawdzające się w tej branży. Cenimy i szanujemy czas każdego klienta. Niezależnie od powodu, z jakiego kierowca potrzebuje naszej pomocy, jesteśmy zawsze przygotowani na różne okoliczności. Nie lubimy bowiem niemiłych niespodzianek. Chcemy, aby każdy, kto zdecydował się skorzystać z naszych usług, był w pełni usatysfakcjonowany. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy wzywani w sytuacjach stresowych; tym bardziej więc dążymy do przeprowadzenia sprawnej akcji pomocy klientowi.
Nasza firma cieszy się rosnąca popularnością, co oznacza, że przyjęta przez nas polityka wykonywania usług sprawdza się i jest zgodna z oczekiwaniami klientów. Pomagamy kierowcom zarówno aut osobowych, jak i autobusów oraz ciężarówek.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673