Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Kutnie

Nasza firma specjalizuje się w pomocy drogowej niesionej kierowcom na terenie całego województwa łódzkiego. Do naszej dyspozycji znajduje się specjalistyczny sprzęt służący do holowania samochodów osobowych czy też dostawczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość odholowania większych pojazdów typu TIR-y, czy też autobusy.
Naszą pomoc drogowa Kutno, którą oferujemy jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Wystarczy jedynie skontaktować się z naszymi pracownikami, podać miejsce położenia, aby nasza ekipa w kilka minut przystąpiła do działania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całodobową pomocą na łódzkich odcinkach autostrady A1 oraz A2, usługi wulkanizacyjne czy też naprawy powypadkowe. W razie konieczności nasi pracownicy dowiozą również paliwo.
W dalszym ciągu staramy się udoskonalać świadczone przez nas usługi. Inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalają nam świadczyć usługi konkurencyjne i dostępne po przystępnych cenach. W czasie naszej pracy zawsze celem nadrzędnym jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673