Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Kole

Nasza firma działa na rynku od 2015 roku. Przedmiotem naszej działalności są wszystkie usługi szeroko związane z udzielaniem pomocy drogowej na terenie województwa łódzkiego. Obszarem naszej działalności są również łódzkie odcinki autostrad A1 i A2. Nasza siedziba mieści się w Strykowie. Proponowana przez naszą firmę pomoc drogowa Koło, którą oferujemy kierowcom potrzebującym potrzeby gwarantuje im natychmiastowe zajęcie się awarią.
Na miejsce wskazane przez klienta docieramy w zaledwie kilka minut od momentu wezwania. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, dlatego też jesteśmy w stanie poradzić sobie z niewielkimi usterkami oraz awariami już na miejscu, dlatego nie będzie konieczności holowania auta do specjalistycznego warsztatu. Problemy z oponami często pojawiają się na polskich drogach.
Profesjonalizm oraz szybkość działania jest doceniany przez naszych klientów, co daje nam możliwość rozwijania naszych usług poprzez zakup nowoczesnego sprzętu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skorzystania z naszych usług w przyszłości.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673