Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Pomoc drogowa ze Strykowa jest do Waszej dyspozycji. Na naszą pomoc mogą liczyć wszystkie osoby, które znajdują się na terenie całego województwa łódzkiego. Naszą pomoc udzielamy również osobom, które znajdą się na łódzkim odcinku A1 lub A2. Zachęcamy do kontakty, jeżeli coś się dzieje z Waszym autem.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, jeżeli zdarzyła Wam się kolizja i znajdujecie się na terenie województwa łódzkiego. Nasza pomoc drogowa w Brzezinach zawsze zjawi się na miejscu, kiedy nie możecie dalej kontynuować podróży z najróżniejszych przyczyn. Jeżeli będzie taka możliwość to naprawimy Wasze auto na drodze, jeżeli będzie to drobna usterka, abyście mogli dalej kontynuować podróż.
Jeżeli jednak nie będzie takiej możliwości, to nasi pracownicy wezmą Wasze auto na lawetę i odholują je we wskazane miejsce lub do naszego warsztatu, gdzie będziemy mogli je naprawić. Wszystkim naszym klientom zapewniamy pomoc profesjonalnych pracowników, którzy doskonale znają się na naprawach wszystkich aut. Warto mieć nasz numer pod ręką, ponieważ nigdy nie wiecie, kiedy będzie Wam potrzebny.
Zjawiamy się na miejscu zdarzenia, najszybciej jak się da od momentu otrzymania wezwania od Was. Możecie liczyć na naszą pomoc przez całą dobę we wszystkie dni. Zajmujemy się również dowozem paliwa na wasze życzenie. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-brzeziny/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673