Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wspomnianych produktów. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie, od doradztwa na początku współpracy aż po usługi serwisowe.

Sauny suche

Marzy Wam się sauna w domu? Macie już dość biegania po najróżniejszych miejscach, gdzie możecie skorzystać z sauny? Chcecie mieć ją dostępna na wyciągnięcie ręki? Nic trudnego! Zapraszamy do skorzystania z nowoczesnej oferty firmy Saunaland, która już od dłuższego czasu znajduje się na rynku.
Jesteśmy profesjonalną firmą, której zaufało już wielu klientów. Cieszymy się doskonała opinią, ponieważ do każdego zlecenia przykładamy się bardzo solidnie oraz rzetelnie. Możecie liczyć na naszą sumienność, terminowość oraz uczciwe stawki. Wysokiej jakości sauny Poznań - zapraszamy wszystkich mieszkańców serca Wielkopolski, jak również z innych miast, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy. W naszej ofercie znajdziecie takie sauny, jak: sauny mokre, sauny suche, sauny na podczerwień, łaźnie parowe.
Warto dodać, że sauny na podczerwień łączą w sobie niską temperaturę pracy oraz wzorową efektywność. Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ doskonale znamy się na budowie saun od podstaw. Zapraszamy do kontaktu z Saunaland.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022