Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wspomnianych produktów. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie, od doradztwa na początku współpracy aż po usługi serwisowe.

Sauny parowe

W dzisiejszych czasach jest bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne sauny Warszawa, dlatego też warto jak najszybciej odwiedzić naszą stronę internetową i dokładnie zapoznać się z najnowszą ofertą naszej firmy.
Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalne projekty, montaż od a do z i kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, opierając się wyłącznie na wysokiej jakości materiałach i podzespołach.
Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami technologicznymi, dlatego też mogą Państwo liczyć na sauny Warszawa i łaźnie parowe z najwyższej światowej półki. Nasze nowoczesne sauny to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, oryginalnym designem, funkcjonalnością i przystępną ceną.
Nasza szeroka oferta usługowa skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do właścicieli gabinetów odnowy biologicznej, hoteli, sanatoriów i wielu innych ośrodków sportowo - rekreacyjnych.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022