Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny przedstawiającej ofertę polskiego producenta saun i łaźni parowych. Firma Saunaland świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania, budowy i montażu wspomnianych produktów. Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie, od doradztwa na początku współpracy aż po usługi serwisowe.

Sauny na podczerwień

Jeżeli interesują Cię sauny Wrocław, ale kompletnie nie wiesz, na co się zdecydować, wybierz SAUNALAND. SAUNALAND jest renomowanym producentem polskich saun. Sauny te charakteryzują się tym, co najważniejsze, czyli połączeniem jakości oraz funkcjonalności. Na temat szczegółów oferty można powiedzieć tyle, ze w ofercie jest sauna mokra, sauna sucha, sauna na podczerwień oraz łaźnia parowa. Dobrze od razu dodać, że sauna na podczerwień charakteryzuje się połączeniem niskiej temperatury oraz wzorowej efektywności.
Gdyby były jakieś wątpliwości dotyczące jakości i bezpieczeństwa efektów, wystarczy zwrócić uwagę na atesty i zaświadczenia. Należy to więc odebrać w taki sposób, że każda konstrukcja jest oficjalnie dopuszczona do użytku wraz z zabudową. Warto również podkreślić, że biorąc to pod uwagę nie zapomnieliśmy o znaczeniu estetyki.
Więcej informacji zostało udostępnionych na naszej stronie internetowej. Gdyby pojawiły się jakieś pytań, zachęcamy do niezwłocznego skontaktowania się z nami.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022