Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Testy dla pracowników na Covid

Gdy w firmie zaczyn robić się chaos, bo kolejna osoba przychodzi z katarem, kaszlem i trudnością oddychania, pojawia się obawa przed wirusem COVID-19. W razie potrzeby należy osobę chorą oddelegować do domu i zamówić testy dla pracowników na covid Warszawa, które są teraz w atrakcyjnej cenie i dostępne od ręki poprzez zamówienie online.
Pakiety testów epidemiologicznych dla pracowników przedsiębiorstwa wykonywane są samodzielnie i dają gwarancję nieinwazyjności. Bezbolesne przeprowadzenie badania daje możliwość przeprowadzenia go w równie bezpiecznych warunkach bez konieczności wybrania się do specjalnego punktu pobrać materiałów do analizy. Jeśli pracodawca jak i pracownicy posiadają wiedzę kto i ile osób mogło zostać potencjalnie zarażonych, daje to możliwość w szybki sposób zareagować zanim cała firma zostanie zainfekowana.
Takie działanie pozwala na skuteczne zaplanowanie dalszej pracy w firmie jak zorganizowanie zastępstw za osoby chore. Okresowe badania pozwolą zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426