Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Test na koronawirusa

W obecnej sytuacji epidemiologicznej posiadanie wiedzę o swoim stanie zdrowia jak i zdrowia najbliższych osób daje szanse aktywnie wpływać na ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa, które następuje drogą kropelkową. Przechodząc chorobę bezobjawowo również zarażamy nie mając świadomości, że w ogóle to robimy.
Dlatego dobrze jest stosować się do zaleceń ograniczenia opuszczania domu jak i noszenia maseczek czy przyłbic. Oferowany przez Proteon Zdrowie test na koronawirusa Warszawa daje każdemu możliwość sprawdzenia swojego stanu zdrowia, jeśli objawów nie zauważono, lub też potwierdzić czy osoba zaobserwowała u siebie dość niepokojące objawy typu wysoka gorączka, kaszel, katar, utrudnione oddychanie i całościowe osłabienie organizmu.
Testowanie, badanie się i wiedza na temat własnego staniu zdrowia pozwala zminimalizować ryzyko zakażenia osób bliskich czy innych, z którymi możemy mieć kontakt przemieszczając się poza domem. Pobranie materiału do analizy jest bardzo proste i bezpieczne.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426