Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Test genetyczny Covid

W obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej na świecie rygorystyczna higiena rąk, zachowanie dystansu a także noszenie maseczek to najważniejsze zalecenia dotyczące ograniczenia zachorowań na koronawirusa. Niestety zauważalny fakt jest taki, iż wiele osób korzysta z maseczek w nieprawidłowy sposób, nosząc je na brodzie lub tylko ustach, odsłaniając nos.Dlatego planując spotkanie w gronie rodziny czy znajomych, pamiętaj o zrobienie sobie testu na Covid który znajdziesz na naszej stronie https://proteonzdrowie.pl/.
Maseczka powinna być zakładana czystymi, dokładnie umytymi mydłem i preparatem rękoma. Jednorazowe maseczki po zużyciu należy od razu wyrzucić i nie używac ich ponownie. Dzięki ofercie firmy Proteon Zdrowie wraz ze współpracą z Proteon Pharmaceuticals, test genetyczny covid Warszawa można wykonać samemu w domu, bez konieczności wychodzenia i angażowania w to osób trzecich. Wystarczy zamówić pakiety do domu i na spokojnie i bezpiecznie poddać się prostemu padaniu.
Test molekularny RT-PCR jest prosty w obsłudze, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek trudności, do każdego zestawu dołączona jest pomocnicza instrukcja jak poprawnie zrobić test.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426