Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Test Covid RT-PCR

Wykrywanie materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2 to cel i zastosowanie jakie wykazuje test Covid RT-PCR Warszawa. Podczas badania oznaczane jest RNA wirusa covid. Dzięki możliwości zamówienia do domu i przebadaniu się samemu, test covid RT-PCR Warszawa jest bezpiecznym i łatwym sposobem na potwierdzenie bądź też wykluczenie zakażenia się koronawirusem.
Jest to badanie przeznaczone dla osób, którzy zauważyli u siebie niepokojące objawy jak wysoka gorączka, katar, kaszel, ogólnie utrudnione oddychanie i boleści w górnej części aparatu oddechowego. Dl tych, którzy mieli kontakt z osobą zarażoną a także dla pacjentów, którzy nie mają żadnych znaczących objawów ale chcą sprawdzić czy są w trakcie przechodzenia choroby.
Możliwość zrobienia testu w warunkach domowych jest o tyle bezpieczne, iż nie trzeba narażać się na wyjście z domu i przebywanie wśród potencjalnych zarażonych osób. Wyniki pacjent otrzymać może w ciągu 24 godzin od momentu dostarczenia próbek do punktu pobrań samodzielnie lub za pomocą kuriera.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426