Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Polska firma medyczna Proteon Zdrowie, współpracująca z łódzką firmą Proteon Pharmaceuticals, swój cel określa jasno i klarownie: pragnie dostarczać innowacyjność w postaci nowych technologii medycznych, tak aby każda osoba miała szanse na proaktywne dbanie o własne zdrowie jak i zdrowie najbliższych.

Domowy test na Covid

Strach przed zarażeniem siebie czy osób bliskich wirusem Covid-19 pochodzącego od SARS-CoV-2 jest z dnia na dzień coraz większy, szczególnie analizując statystyki zachorowań. By móc spokojnie żyć, bez strachu i obawy o zdrowie i życie, należy stosować się do zaleceń a także badać się.
Firma Proteon Zdrowie oferuje we współpracy z łódzką firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals test na covid Warszawa, dzięki któremu w prosty i bezinwazyjny sposób można sprawdzić czy jest się osoba zakażoną. Sam proces pobierania wymazu może być niekomfortowy ale na pewno nie groźny i każdy kto ma pewne obawy w kwestii swojego stanu zdrowia powinien wykonać test na covid.
Dzięki temu, że istnieje możliwość zamówienia testów online do domu, każdy może bez obaw zrobić badanie w swoim zaciszu domowym i nie narażać nikogo na potencjalne zarażenie się. Firma Proteon Zdrowie posiada wykwalifikowany, doświadczony i pełen wiedzy zespół pracowników, którzy skrupulatnie i rzetelnie podchodzą do analiz pobranych materiałów.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426